10118.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
380 000 Ft
Vajda Júlia (1913-1982): Geometrikus kompozíció, 1973. Olaj, vászon, papírlemezen. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 31x20,5 cm / oil on canvas, mounted on board, signed, with autograph description on the reverse