10136.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
320 000 Ft
829,02 EUR, 914,29 USD
Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán számozott: 54/190. Vasarely Center kiadása, 1980. Életmű katalógus szám: 851. Üvegezett fakeretben. 60,5x60,5 cm / Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered on the reverse: 54/190. Edited by the Vasarely Center, 1980. Vasarely catalogue raisonne no.: 851. 60,5x60,5 cm. Framed