10231.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
65 000 Ft
168,39 EUR, 185,71 USD
Xantus Gyula (1919-1993): Őskor, 1980. Akril, farost. Jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm / oil on fibre board, signed upper left, with autograph description on the reverse, framed