10219.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
65 000 Ft
Xantus Gyula (1919-1993): Vonzódás, 1986. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm / mixed technique on fibre board, signed upper right, with autograph description on the reverse, framed