Amerigo Tot (1909-1984): Női aktok. Litográfia, papír. jelzett, Amerigo Tot autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 66x50 cm. Üvegezett keretben / Litograph on paper, signed, framed, from the estate of art historian Ibolya Ury
Mácsai István (1922- 2005): A szigligeti Alkotóház, 1978. Golyóstoll, papír, hátoldalán jelzett és Mácsai István autográf soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére. Levelezőlapként postázva. Törésnyomokkal. 11x15,5 cm
Kass János (1927-2010): Zelk Zoltán: Főhajtás a túlvilágra. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kass János autográf feliratával. Paszpartuban. 21,5x14 cm / ink on paper, unsigned, with autograph description
Kucsera András (1948-): Nanácska. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on board, signed on the reverse, slightly damaged. Framed. 100x100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Fejér Csaba (1936-2002): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. 60x110 cm Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on wood fibre, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Farkas György (1911-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, keretben, 85x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed on the reverse, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Xantus Gyula (1919-1993): Őskor, 1980. Akril, farost. Jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm / oil on fibre board, signed upper left, with autograph description on the reverse, framed
Kozma István (1937-2020): Három grácia (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 100×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből / István Kozma (1937-2020): Three graces (untitled). Oil on canvas, signed. 100×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).