Gy. Szabó Béla (1905-1985): Napfény. Akvarell, kréta, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 54x40 cm. / Chalk and watercolour on paper, signed lower left, framed
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Struktúrák vörössel (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán g 64/54 grafikai katalógusszámmal. 29,5x21 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/5 on the reverse.
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed
Dús László (1941-): Színek játéka (cím nélkül), 1986. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, 32,5×53 cm / László Dús (1941-): Untitled, 1986. Mixed technique and collage on paper, signed, framed, 32,5×53 cm.
Emil Schumacher (1912-1999), a német absztrakt expresszionizmus jeles képviselőjének grafikájával mellékletként ellátott Hamvas Béla könyv. Emil Schumacher (1912-1999): Alak (eredetileg. cím nélkül). Akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 5./40, 21x15 cm. Béla Hamvas: Früchtestunde. Aus dem Ungarischen von Jörg Buschmann (Magyarból németre fordította: Jörg Buschmann). Mit einem Frontispice...
Csáji Attila (1939-): Hálók, körök, barangoló gesztusok. Vegyes technika, farost. Jelezve középen lent: Attila. Hátoldalán Csáji Attila autográf feliratával. 68x70 cm. / Attila Csáji (1939-): Nets, circles, gestures. Mixed technique on wood fibre, signed, with autograph description on the reverse. 68x70 cm.
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1957. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 957. Hátoldalán R 57/4 katalógusszámmal. 29×20 cm. Fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with catalogue no. R 57/4 on the reverse, framed.
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül), 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/45), 65×89 cm / László Dús (1941-): Untitled, 1994. Lithograph on paper, signed, numbered (45/45), framed, 65×89 cm