Történelmi Magyarország Tételek száma: 2256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3008553
42178
41
8500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Fiume, Rijeka; Tersatto / Trsat church. Art Nouveau, floral, litho 2987285
42179
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1900 Fiume, Rijeka; Tersatto / Trsat church. Leopold Rosenthal Art Nouveau, floral, litho (Rb) 2985146
42180
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1909 Fiume, Rijeka; Riva Szapáry - 3-részes kinyitható panorámalap / 3-tiled folding panoramacard + "SÁROSMÁRIAVÖLGY POSTAI ÜGYN." 2978947
42181
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1898 (Vorläufer) Fiume, Rijeka; Hafen / port at night. Ottmar Zieher Art Nouveau litho (ferdén vágva / slant cut) 2978943
42182
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1898 (Vorläufer) Fiume, Rijeka; Tersatt / Trsat at night. Ottmar Zieher Art Nouveau litho (wet damage) 2978946
42183
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 (Vorläufer) Fiume, Rijeka; Corso at night. Ottmar Zieher Art Nouveau litho (EK) 2988891
42184
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Fiume, Rijeka; Riva del Canale. G. Jerouscheg (kopott sarkak / worn corners) 2988960
42185
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Károlyváros, Karlovac; Rakovacka ulica / utca, üzlet / street, shops (EK) 2589815
42186
41
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1906 Károlyváros, Karlovac; Kupaliste na vodi / spa / fürdő + "FIUME-ZÁGRÁB 64. SZ." vasúti mozgóposta 3005423
42187
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1909 Kőrös, Krizevac, Krizevci; Kr. vise gospodarsko uciliste i ratarnica / economic schools and farm (EK) 3005361
42188
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Knin, celokupan izgled. 2-tiled folding panoramacard (Rb) 3005353
42189
41
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Knin, Pogled sa tvrdjave na bolnicu i Kninsko polje (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft