18458.
41. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Egyéb ritkaságok
28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
Kovacsóyzky Mihály - Császár Ferenc): Magyarkák 1845-bÅ‘l Lipcsén, 1845. Teubner B. G. IV. 236 p. Restaurált félvászon kötésben. A kötet utolsó oldalán foltos. ,,Talárikák, Kosmikák, Pepedeumenikák. Ez utolsóban a korszak jeles személyiségeirÅ‘l Ãr kritikus, sokszor gúnyos hangnemben Czuczor Gergely, Fáy András, Fényes Elek, Garay János, Irinyi József, Kossuth Lajos, Nagy Ignácz, PetÅ‘fy(!) Sándor, Gr. Széchenyi István, Vörösmarty Mihály és sokan másokról.