Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft
132,63 EUR, 142,86 USD

Leírás:

K. G. Pontus Hultén: Jean Tinguely, "Méta". Berlin, 1972, Propyläen. 363 p. Német nyelven. Jean Tinguely (1925-1991) svájci szobrászművész műveivel, róla készült portrékkal és egyéb fekete-fehér és néhány színes képpel rendkívül gazdagon illusztrált. 6 kihajtható táblával Kiadói egészvászon, koffer formájú kötésben, fém zárral és fogantyúval, a borító Tinquely művéről készült színes nyomattal illusztrált, kiadói bakelit kislemez melléklettel. Címlapon Lux Antal (1935-) Munkácsy-díjas festőművész, grafikus ajándékozási soraival Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére. Jó állapotban, borítón apró kopásnyomokkal és enyhe elszíneződéssel. 308x228x32 mm/ In german languague, with pictorial cloth-covered boards, bound as a catch-lock briefcase, 33 1/3 rpm record at the back entitled 'Sounds belonging to Pontus Hulten's book on Jean Tinguely's work, 'Meta', 308x228x32 mm. With very light wear outside, otherwise in good condition.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg