8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 415 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel. Benne Nemeskúti Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész, író autográf javításaival, kiegészítéseivel, betoldásaival, pótlásaival (külön lapokon).