12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Réthelyi, Elemér: A tatai majolika története. (24 táblával.) Die Gescichte de Majolika Fabrik in Tata. (Mit 24 Tafeln.) Bibliotheca Humanitatis Historica VIII. Bp., 1941, Magyar Történeti Múzeum, (Karceg, Kertész József-ny.), 178+4 p.+XXIV (képtáblák, közte 3 színes) t. Magyar és német nyelven. Fekete-fehér és színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, a táblák restauráltak, foltosak. Megjelent 600 példányban.