12 000 Ft
Wolters, Rudolf: Az új német építőművészet - Neue deutsche Baukunst. Kiadta: Albert Speer építész, a Birodalmi főváros építészeti vezérfelügyelője. Berlin, 1940, Volk und Reich. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban, német-magyar kétnyelvű kiadás, az első oldalon ,,Unkorrigierter Probedruck, unverkäuflich. Korrekturanélküli kefelenyomat. El nem adható" bélyegzéssel./ Wolter, Rudolf: Neue deutsche Baukunst. Berlin, 1940, Volk und Reich. Linen-binding, with slightly damaged paper cover. With ,,Unkorrigierter Probedruck, unverkäuflich. Korrekturanélküli kefelenyomat. El nem adható" stamp on the first page. In Hungarian and German language.