12 000 Ft
[Mező-szegedi Szegedi János (1699-1770)] Joannes Szegedi: Tripartitum juris Hungarici tyrocinium, juxta ordinem tripartiti, sacris canonibus accommodatum. Authore R. P. - - . I-III. rész egybekötve, folyamatos lapszámozással. (Az elejére hozzákövete: Assertiones ex universa philosophia, quas in alma Archi-episcopali Societas Jesu Academia Budensi, anno domini M. DCC. LXV. Mense Augusto publice propugnandas suscepit. Perillustric, ac Eruditus Dominus Joannes Latinovics... Budae, 1755, Typis Leopoldi Francesci Landerer.) Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751., Typis Academicis Societatis Jesu, 4 p.+12 sztl. lev. (plusz bekötött oldalak: Assertiones ex universa philosophia, quas in alma Archi-episcopali ...)+5-856 p.+20 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap sérült hiányos, az utolsó lap sarkán hiánnyal, foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzéssel, és névbejegyzésekkel a könyvben.