8 000 Ft
34
Kovács Teréz: Szegedi képes szakácskönyv. 4 színnyomattal és 100-nél több finom fametszettel. Szeged,[1890],Traub B. és Társa, 8+XX+372 p.+4 (III-VI., litografált színes képtáblák) t. Első kiadás! A címlap 4 színnyomatú táblát ír, és a könyvben meg is van 4 tábla, de a táblák számozása (III-IV-5-6.) Félvászon-kötésben, az elülső táblán a címlapról másolt borítóval, a címlap laza, a gerinc mentén sérült, a címlap utáni 2. és 3. lap szakadt, sérült, a IV. és V. lap lazák, majdnem kijárnak, sérültek, kopott foltos borítóval, a szennylapok és a kötéstáblák belsején a papírborítás pótolt. Rendkívül ritka!