12 000 Ft
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészÃtési utasÃtással. Igazi magyar konyha. Bp., 1913, Athenaeum, XVI+484 p. Tizenegyedik javÃtott és a legújabb ételreceptekkel bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, javÃtott gerinccel, foltos lapokkal, egy-két lapon firkával, az utolsó lap hiányos.