18429.
41. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
5 000 Ft
Karácsonyi Géza: Hangya Kati Hangya Matyi csodálatos kalandjai. Lamoss Béla rajzaival. [Bp., 1943.], ASzövetkezeti Bolt, (Klösz-ny.), 8 p. Kiadói papÃrkötés, kis kopásnyomokkal, laza, sérült fűzéssel. Ritka!