Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József, és Reé László. Vitéz Szurmay Sándor báró ny. honvédelmi miniszter, gyalogsági tábornok előszavával.Írták: Ajtay Endre, Asztalos Miklós, Berkó István, Clauser Mihály, Csapody Csaba, Deseő Lajos, Doromby József, Erdélyi Gyula, Julier Ferenc, Kratochwil Károly, Kubinyi Gyula, Markó Árpád, Németh Lajos, Nyáry Iván, Péczely László, Rédvay István. I. rész: A magyar gyalogság fejlődése a történeti kor kezdetétől az Árpádház kihalásáig.; II. rész: Az 1914-1918. évi világháború.; III. rész: A magyar gyalogság fényképcsarnoka. Adattár.; Bp., [1939.], Reé László. (Merkantil ny.), 8+17-463+32+49+94 p. Szövegközti képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, és a hátoldalán apró felületi sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras