18132.
41. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Militária - Katonaság
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Az orosz-japán háború. Tansegédlet. Összeállította Meister János. cs. és kir. 24. gyalogezredbeli százados. Fordította Zsitvay József honvédszázados. Egy áttekintési térképpel. Bp., 1911., Kertész József, IV+4+29 p. + 1 (Az 1904-1905. évi orosz-japán háború áttekintési térképe, rajzolta: Galla Viktor, Bécs, Reisser Krisztóf-ny.,hajtás mentén szakadásokkal, 63+94 cm) t. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.