18283.
41. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Scheuthauer Gusztáv: Elméleti kórbonctan. Dr. - - tanár ur elÅ‘adásai után jegyzi és kiadja Fodor János orvostanhallgató. Bp., 1878., nyn., 4+203+31-322+III p. Stencilezéssel sokszorosÃtott egyetemi jegyzet. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, egy-két lapszéli rajzzal, az utolsó lapon javÃtással. Dr. Hainiss Géza (1857-1926) gyógyszerész, gyermekorvos, egyetemi magántanár névbejegyzésével, dátumozva (1879.)