18288.
41. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
Weisz Ede, dr.: Az izületi betegségek gyógyítása, különös tekintettel a Balneo-fizikális gyógymódokra, 206p + hozzákötve . A vér betegségeinek gyógyítása, írta: Dr. Körmöczi Emil. 105p + 4 szlt lev. Budapest, 1904, Singer és Wolfner kiadása, 1904 Therapia.VI.kötet Szerk.: Dr. Justus Jakab és Dr. Szerb Zsigmond. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben