12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Headley, P(hineas) C(amp): The Life of Louis Kossuth Governor of Hungary. Including notices of the men and scenes of the hungarian revolution; to which is added an appendix containing his principal speeches, &c. With an introduction, by Horace Greely. Auburn, 1852. Derby & Miller. 1 t. (Kossuth Lajos acélmetszetű portréja), XVI, 17-461 l. Első kiadás! Előzéklapon korabeli, nehezen olvasható névbejegyzéssel vagy dedikációval: "(...)msky, Shawangunk (...) 1852", a könyv első tulajdonosa feltehetően az USA New York államában, Shawangunk városában élhetett. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, címkép foltos, címlap kissé foltos, helyenként kissé foltos lapokkal, máskülönben jó állapotban. / in full linen binding, with the steele engraving portrait of Kossuth and unreadable hand written name on the very first unnumbered page: (...)msky, Shawangunk (...) 1852. Probabaly the first owner of the book was a person from New York state.