30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
[Drexel, Jeremias (1581-1638)] Drexelius, Jeremiás: Nap után forgó virág, vagy - is minden féle nyavalya ellen való orvosság, úgy mint az emberi akaratnak az isten akarattyához való illesztése. Mellyet néhai jó emlékezetű - - Jesus Társaságbéli pap, deák nyelven ki - bocsátott vala, most pedig Született Anyai Magyar nyelvünk tisztelÅ‘i kedvéért, lelki vigasztalás-képpen fel áldozott (fordÃtotta) Dévay András, tekintettes nemes Heves, és KülsÅ‘ Szolnok egyben foglalt Vármegyéknek volt vice-ispánnya, 's assessora. Nagyszombat, 1764, A' Jesus Társasága Akadémiai Collegiumának betűivel, 8 sztl. lev. + 450+5 p. ElsÅ‘ kiadás. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó szennylapokkal, a cÃmlap sarkán hiánnyal.