Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD

Leírás:

[Lakatos József (1796-1840)] Lakatos Jó'sef: Öröm innepi elmélkedés, melyben a' magyar nemzet legnagyobb és legjobb királyjának, Első Ferencnek, had és békesség idején esmeretes ditső képét, néhány vonásokban hívenn rajzolta és annak előterjesztése által fényes gyülekezetű hallgatóit e' legkegyelmesebb fejedelemnek, áldott születése hatvanötödik, koronáztatásának pedig negyvennegyedik innep napjánn drága életéért, és annak meghosszabbíttatásáért, legméltóbb hálaadásra és imádkozásra buzdította, a' helvétziai vallástétel tartó Debreczeni Sz. Ekklé'sia Nagy Templomábann, Februárius 12-dik Napjánn 1833. - -, egyik prédikátor. Debreczen, 1833,Tóth Lajos, 16 p. Modern átkötött kartonált papírkötésben, foltos lapokkal, restaurált.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17