10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
[Lakatos József (1796-1840)] Lakatos Jó'sef: Öröm innepi elmélkedés, melyben a' magyar nemzet legnagyobb és legjobb királyjának, ElsÅ‘ Ferencnek, had és békesség idején esmeretes ditsÅ‘ képét, néhány vonásokban hÃvenn rajzolta és annak elÅ‘terjesztése által fényes gyülekezetű hallgatóit e' legkegyelmesebb fejedelemnek, áldott születése hatvanötödik, koronáztatásának pedig negyvennegyedik innep napjánn drága életéért, és annak meghosszabbÃttatásáért, legméltóbb hálaadásra és imádkozásra buzdÃtotta, a' helvétziai vallástétel tartó Debreczeni Sz. Ekklé'sia Nagy Templomábann, Februárius 12-dik Napjánn 1833. - -, egyik prédikátor. Debreczen, 1833,Tóth Lajos, 16 p. Modern átkötött kartonált papÃrkötésben, foltos lapokkal, restaurált.