Fotó

Tételek száma: 317

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (az ág végén), 16,7x11,4 cm
10900.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kaszáspók), 18x13 cm
10901.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Wo die Ente ans Land kam...), 18x12,6 cm
10902.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
cca 1930 Konstruktív fotogram jelzés nélkül, 14,5x14,5 cm
10903.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (ez a szerző 802. sz. felvétele), 6,5x8,5 cm
10904.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fotó (Tél Zuglóban), 5,5x8,3 cm
10905.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1970 Gollob József ,,Levelek" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, kasírozva, ezüst zselatinos fotópapíron, sarka hajlott, 39,5x30 cm
10906.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1926 Vajda M. Pál budapesti fényképész aláírt, datált és matricával jelzett, vintage műtermi felvétele (kalapos női portré), 23x17 cm, karton 38,6x31 cm
10907.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1985 Bárkány Eszter ,,Cím nélküli" vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 30,5x40 cm
10908.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1979 Giltán Tivadar budapesti fotóművész ,,Télutó" című vintage fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 20,5x39,8 cm
10909.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
cca 1978 Losonci Pál budapesti fotóművész ,,Sugár" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 30x40 cm
10910.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1980 Újvári Béla budapesti fotóművész ,,Lépcsőház" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 40x23 cm
10911.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft