10980.
41. Lezárult nagyaukció
Fotó
10 000 Ft
22
Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre portréja, fotó, fotó, Székely Aladár műterméből, jelzett: a fotó jobb alsó sarkában Székely Aladár szárazbélyegzőjével, paszpartuban, üvegezett keretben, fotó: 22x16,5 cm, keret: 40x29,5 cm