Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 40

HE jelzéssel: Geometrikus textil kép, keretezve, jó állapotban, 75x75 cm
10397.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
144,74
157,14
cca 1930-1935 A Szent István-terem díszítésének mintázata alapján készült 3 darabos nagyméretű kelim szett: 2 darab nagyméretű fali futó cca 310x45 cm, és egy rojtos falitextil cca 185x95 cm rojtokkal. Korából adódó kisebb sérülésekkel. /// Approximately 1930-1935, a set of 3 large tapestries made based on the decoration pattern of the St. Stephen Hall: 2 large wall runners, approximately 310x45 cm each, and one fringed wall textile approximately 185x95 cm with fringes. With minor damages due to its age.
10398.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
144,74
157,14
Puttó. cca XVIII. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, restaurálva, sérüléssel. M: 49 cm
10399.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Yashica Mat 124G ikerlencsés reflex fényképezőgép, Yashinon 3,5/80mm objektívvel, eredeti bőr tokjában, elemmel, kissé hibás fókusszal, és hiányos borítással, ami viszont benne van a gépben, jó állapotban. / Yashica Mat 124G twin-lens reflex camera, with Yashinon 3,5/80mm lens, in original leather case, with batteries, some problem with the focus, and the leather damaged, good condition
10400.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Miticzky Gábor (1942-2021): 75 éves a magyar hajózás. Bronz harang, fa talapzaton. Jelzett, m: 23 cm + bronz plakett 5x8 cm fa alapon.
10401.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Lőrincz Vitus (1933): Modern lány. 1968. Tűzzománc. Jelzett. 29x20 cm. Fa keretben
10402.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Az 1873-ban alakult MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság (Budapest, Golgota utca 6.) által rendszeresített tűzoltó mászóöv. Az övméret 3 db. bőrcsattal állítható. Az öv 115 cm hosszú, 12 cm széles, tartozéka a 11 cm átmérőjű karabiner. A 34 cm hosszú nyeles, vágó-és szúró fejű bontó balta vászon tokban az övhöz csatlakozik. / Vintage firemen belt and axe
10403.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
10404.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Antik fém asztalközép kínáló, formába fújt üveg tányérokkal és flőtével, oroszlánmaszkos lábakon, újramázolva, minimális kopottsággal, 32x22x35,5 cm
10405.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Csont sétabot, faragott oroszlánfejes fogóval, egyik elemen ragasztott töréssel, h: 84 cm / Carved Bone Walking Stick with Lion Head Handle - One Element with a glued crack, Height: 84 cm
10406.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,00
108,57
Homár figurális nagyító. Zománcot idéző festett és műgyantázott markolattal, dobozában, jelzés nélkül, hibátlan, h: 16 cm
10407.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,00
108,57
James Dixon & Son alpakka teafőző kanna, szecessziós stílusú elemekkel díszített, faragott fedőgombbal és esztergált markolat résszel, ezüstözött teaszűrővel, jó állapotban, m: 32 cm
10409.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft