1907 Rendőri közlöny. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. 1907. jan. 1. -dec. 31. 1-208. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Adorján Antal. Bp., 1907.,Pesti Könyvnyomda Rt., 1-132+XVI+133-1644 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy lap javított, két lapon hiánnyal, egy lap rossz kötéssel, a kötet vége felé néhány rongyos lapszéllel, kissé foltos lapokkal. Teljes évfolyam! Ritka!
cca 1910 Souvenir de Constantinople 16 képet tartalmazó képes füzet, szakadt gerinccel, a borítón kis gyűrődésnyomokkal. / Picture booklet about Istanbul with 16 pieces of pictures, damaged spine, 24x15 cm
1913 A Beszterczebánya-hermándi helyi érdekű gőzüzemű vasutra vonatkozó engedélyokirat. Bp., 1913, Athenaeum. 30 p. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, borító alján apró sérüléssel és feljegyzéssel, utolsó lap részben felvágatlan, máskülönben jó állapotban. Ritka!
1925 Krampusz. V. évfolyam. 1925. jubileumi szám. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1925., nyn., 27+1 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés, laza fűzéssel, de ettől eltekintve jó állapotban.
1926 Krampusz. VI. évfolyam. 1926. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1926, nyn., 36 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés, a hátsó borító hiányzik, néhány bejelöléssel. Az elülső borítón az egyik szerkesztő autográf dedikációjával.
1927 Krampusz. V. évfolyam. 1927. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1927., nyn., 29 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés.