Nyomtatványok

Tételek száma: 45

1907 Rendőri közlöny. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. 1907. jan. 1. -dec. 31. 1-208. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Adorján Antal. Bp., 1907.,Pesti Könyvnyomda Rt., 1-132+XVI+133-1644 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy lap javított, két lapon hiánnyal, egy lap rossz kötéssel, a kötet vége felé néhány rongyos lapszéllel, kissé foltos lapokkal. Teljes évfolyam! Ritka!
11482.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
1908 Arad, a novarai csata emlékére rendezett ünnepi ebéd menüje, aláírásokkal
11483.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
cca 1910 Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat Rt. szórólapja, rajta háromnapos úttal a Magas-Tátrába
11484.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1910 Herkulesfürdő, szecessziós stílusú ismertető prospektus, képekkel gazdagon illusztrálva, 32p
11485.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
11486.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
cca 1910 Souvenir de Constantinople 16 képet tartalmazó képes füzet, szakadt gerinccel, a borítón kis gyűrődésnyomokkal. / Picture booklet about Istanbul with 16 pieces of pictures, damaged spine, 24x15 cm
11487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
1913 A Beszterczebánya-hermándi helyi érdekű gőzüzemű vasutra vonatkozó engedélyokirat. Bp., 1913, Athenaeum. 30 p. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, borító alján apró sérüléssel és feljegyzéssel, utolsó lap részben felvágatlan, máskülönben jó állapotban. Ritka!
11488.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
11489.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
1925 Krampusz. V. évfolyam. 1925. jubileumi szám. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1925., nyn., 27+1 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés, laza fűzéssel, de ettől eltekintve jó állapotban.
11490.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1926 Krampusz. VI. évfolyam. 1926. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1926, nyn., 36 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés, a hátsó borító hiányzik, néhány bejelöléssel. Az elülső borítón az egyik szerkesztő autográf dedikációjával.
11491.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
1927 Krampusz. V. évfolyam. 1927. [A Budai Szent Imre Kollégium diákjainak humoros folyóirata. Megjelenik évente.] [Bp.], 1927., nyn., 29 p. Szövegközti humoros rajzokkal, karikatúrákkal gazdagon illusztrált, közte Márton Lajos grafikus munkájával is. Papírkötés.
11492.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1929 A Motoros című újság I. évfolyamának 7. száma, 24p
11493.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft