11225.
41. Lezárult nagyaukció
Reklám
20 000 Ft
1912 Fiume, Gál János cs. és kir. udvari szálló árjegyzék. Gyarmatáru Értesítő 15. sz. 1912 nyári idény. 1912. jun. 1. Fiume, Első Magyar Kávé Beviteli Üzlet, 16 p. Benne kávé, tea, rum, csokoládé, bor és más termékekkel. Díszes színes litografált borítójú papírkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a füzetke elvált a borítótól, de alapvetően jó állapotban, 15x12 cm