Reklám

Tételek száma: 50

cca 1910-1920 Hornyánszky Viktor csász. és kir. udvari könyvnyomdája Budapest, dekoratív, dombornyomott, szecessziós reklámlap, jó állapotban, 16,5x11 cm
11232.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
19
1930 Szénássy, Hofmann és Társa Rt. Selyem és gyapjúkelmék áruháza tavaszi és nyári divatértesítője. Bp., Tolnai-ny., 16 p. A borító Sebők Imre munkája. A hátsó borítón az üzlet képével. Hajtásnyommal, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon gyűrődésnyommal, tűzött.
11233.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1941 Csonka János Gépgyára Rt. Motor alkatrész és javítási árjegyzék 1941. Bp., 1941., nyn., II+28 p. Haránt-alakú spirálkötés, borítón kisebb törésnyommal, máskülönben jó állapotban. Többek közt BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Horch, Lang Diesel (Láng-Diesel), Mávag, Mercedes-Benz, Opel, Rába-Krupp, Renault, Skoda, Audi, stb. márkák és típusok adataival.
11234.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
A mely házban van tengeri sósborszesz nincs abban betegség. A Czurda Vilmos-féle tengeri sósval készített sósborszesz... Eredeti minőségben csakis Kiskunhalason, a Szent István király gyógyszertárban lesz előállítva. Dávidházy Kál. Rt. (Kleinfeller K.) Debreczen-ny., 7x13 cm
11235.

"A mely házban van tengeri sósborszesz nincs abban betegség. A Czurda Vilmos-féle tengeri sósval készített sósborszesz... Eredeti minőségben csakis Kiskunhalason, a Szent István király gyógyszertárban lesz előállítva." Dávidházy Kál. Rt. (Kleinfeller K.) Debreczen-ny.", 7x13 cm

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Haggenmacher sör számolócédula, kis folttal.
11236.

"Haggenmacher sör" számolócédula, kis folttal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Első Magyar Részvény Serfőződe Udvari sör számolócédula, hajtásnyommal, 12x6 cm
11237.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Klein József és Adolf kardinális keserű bikavér likőr számolócédula
11238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Dajka Lajos villanyerőre berendezett könyvnyomdája, Nagykőrösön PIac-téár Szabó Gyula urháza, számolócédula, 12x6 cm
11239.

"Dajka Lajos villanyerőre berendezett könyvnyomdája, Nagykőrösön PIac-téár Szabó Gyula urháza", számolócédula, 12x6 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
20
Merz üdítő cigaretta számolócédulák, 4 db különféle számolócédula, Bp., Piatnik-ny., az egyiken szakadással.
11240.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
2 db menükártya: cca 1900 Temesvár, Hotel Prince Royal díszesen illusztrált francia ny. menükártyája, jobb alsó sarkában kissé sérült, 21x11 cm + 1909 Palais Sinaia, a Peles kastély látképével illusztrált francia ny. menükártya, jobb felső sarkában apró sérüléssel, hátoldalához egy másik kézzel írt menü rögzítve, 19x9 cm / 2 menu cards, one of them Timisoara Hotel Prince Royal, the other 1909 Palais Sinaia, with illustration of castle Peles
11241.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
cca 1930? Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Filtex Sevilla kelmereklám, litografált, dombornyomott fém reklámtábla, [Bp.], Buchsteiner és Fia, jelzett (Gebhardt de felette és alatta a jelzés olvashatatlan), körbevágott, kopott, 47x31 cm
11242.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
cca 1930 Hunyadi János keserűvíz reklámos levélnehezék, kopott, karcolásokkal, d: 8 cm.
11243.

cca 1930 "Hunyadi János" keserűvíz reklámos levélnehezék, kopott, karcolásokkal, d: 8 cm.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft