Magyar és külföldi emlékveretek

Tételek száma: 79

Bartos Endre (1930-2006) 2001. Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület Ag emlékérem kapszulában (33,45g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 2001. General István Türr, the great water builder / 120 years ago he started the construction of the Corinthian Canal - Baja Medal Association Ag medallion in capsule. Sign: Endre Bartos (33,45g/0.925/42,5mm) C:PP patina
30171.

Bartos Endre (1930-2006) 2001. "Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület" Ag emlékérem kapszulában (33,45g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 2001. "General István Türr, the great water builder / 120 years ago he started the construction of the Corinthian Canal - Baja Medal Association" Ag medallion in capsule. Sign: Endre Bartos (33,45g/0.925/42,5mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Bartos Endre (1930-2006) 2005. Csermák Mihály ezredes 1868-1915 - Az uzsoki hős - Bajai Éremtani Egyesület / Uzsok 1915. január 1. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC / Hungary 2005. Colonel Mihály Csermák 1868-1915 - The hero of Uzsok - Baja Medal Association double-sided bronze medallion. Sign: Endre Bartos (42,5mm) C:UNC
30172.

Bartos Endre (1930-2006) 2005. "Csermák Mihály ezredes 1868-1915 - Az uzsoki hős - Bajai Éremtani Egyesület / Uzsok 1915. január 1." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC / Hungary 2005. "Colonel Mihály Csermák 1868-1915 - The hero of Uzsok - Baja Medal Association" double-sided bronze medallion. Sign: Endre Bartos (42,5mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.
30173.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség egyoldalas, bronz tenisz sport plakett (63x60mm) T:XF / Hungary 1930. Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség one-sided bronze tennis sports plaque (63x60mm) C:XF
30174.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség" egyoldalas, bronz tenisz sport plakett (63x60mm) T:XF / Hungary 1930. "Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség" one-sided bronze tennis sports plaque (63x60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas bronz emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1909, sorszámozott 76-os sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 double-sided bronze commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. With ÉKE 1909 and serial number 76 on edge. Sign.: Lajos Berán (94,18g/60mm) C:AU  HP.: 1117.
30175.

Berán Lajos (1882-1943) 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas bronz emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1909", sorszámozott "76"-os sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" double-sided bronze commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. With "ÉKE 1909" and serial number "76" on edge. Sign.: Lajos Berán (94,18g/60mm) C:AU HP.: 1117.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Berán Lajos (1882-1943) 1910. z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910 kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és XXVI számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910 double-sided bronze plaque with makers mark and XXVI number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro
30176.

Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Berán Lajos (1882-1943) 1911. Eros bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1911, sorszámozott, 88-as sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1911. Eros bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1911 and serial number 88 on edge Sign: Lajos Berán (60mm) C:AU
30177.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Eros" bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1911", sorszámozott, "88"-as sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1911. "Eros" bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1911" and serial number "88" on edge Sign: Lajos Berán (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Berán Lajos (1882-1943) 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod kétoldalas bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1914, sorszámozott, 132-es sorszámmal (65mm) T:AU / Hungary 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod double-sided bronze commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1914 and serial number 132 on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:AU  HP.: 1157.
30178.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, "132"-es sorszámmal (65mm) T:AU / Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided bronze commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "132" on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:AU HP.: 1157.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
30179.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Berán Lajos (1882-1943) 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére kétoldalas bronz sport emlékérem, peremén BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (109,49g/60mm) T:AU,XF patina / Hungary 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére double-sided bronze sports commemorative medallion, with BERÁN N. BPEST makers mark on edge. Sign.: Lajos Berán (109,49g/60mm) C:AU,XF HPII 248.
30180.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" kétoldalas bronz sport emlékérem, peremén "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (109,49g/60mm) T:AU,XF patina / Hungary 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" double-sided bronze sports commemorative medallion, with "BERÁN N. BPEST" maker's mark on edge. Sign.: Lajos Berán (109,49g/60mm) C:AU,XF HPII 248.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére bronz emlékérem (41mm) T:XF / Hungary 1847. The Free Royal City of Sopron to the VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (41mm) C:XF
30181.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" bronz emlékérem (41mm) T:XF / Hungary 1847. "The Free Royal City of Sopron to the VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist" bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (41mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 Ag emlékérem dísztokban (156,69g/0.999/65mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos / Hungary 1986. Hungary - National Mint - 5 uncia 1986 Ag commemorative medallion in case (156,69g/0.999/65mm) C:AU (PP)
30182.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem dísztokban (156,69g/0.999/65mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos / Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in case (156,69g/0.999/65mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft