Magyar és külföldi emlékveretek

Tételek száma: 79

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1950. Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete / Becsülettel a Szocialista Sportért kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:AU,XF Hungary ~1950. Board of Hungarian Football Referees / With honor for Socialist Sport double-sided bronze medallion. Sign: Sándor Boldogfai Farkas (88mm) C:AU,XF
30183.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1950. "Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete / Becsülettel a Szocialista Sportért" kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:AU,XF Hungary ~1950. "Board of Hungarian Football Referees / With honor for Socialist Sport" double-sided bronze medallion. Sign: Sándor Boldogfai Farkas (88mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Borsos Miklós (1906-1990) DN Liszt Ferenc Társaság 1893 bronz emlékplakett, hátoldalon 96 sorszámmal. Eredeti dísztokban, benne DANK FÜR 10 JAHRE ZUSAMMENARBEIT 1969 KRÜGER + CO KÖLN táblácskával (86mm) T:AU / Hungary 1983. Liszt Ferenc Társaság 1893 (Ferenc Liszt Society 1893) bronze plaque with 96 serial number. In original display case with DANK FÜR 10 JAHRE ZUSAMMENARBEIT 1969 KRÜGER + CO KÖLN (86mm) C:AU
30184.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Liszt Ferenc Társaság 1893" bronz emlékplakett, hátoldalon "96" sorszámmal. Eredeti dísztokban, benne "DANK FÜR 10 JAHRE ZUSAMMENARBEIT 1969 KRÜGER + CO KÖLN" táblácskával (86mm) T:AU / Hungary 1983. "Liszt Ferenc Társaság 1893 (Ferenc Liszt Society 1893)" bronze plaque with "96" serial number. In original display case with "DANK FÜR 10 JAHRE ZUSAMMENARBEIT 1969 KRÜGER + CO KÖLN" (86mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje + Szent Korona / Rakamazi Korong + Attila kardja / Tarsoly (3x~93,80g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász + Szent István szobor / Turul (2x~15,6g/0.925) T:AU (PP) oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:AU (PP) oxidation, spotted
30185.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:AU (PP) oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:AU (PP) oxidation, spotted

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
30186.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Exner Károly (1850-1919) 1909. Budapesti Atlétikai Klub kétoldalas, jelzett Ag úszó díjérem füllel és ezüstözött bronz díszítménnyel, BAK 100 m mellúszás bajnokság 1909 gravírozással és S.G.A. gyártói jelzéssel (br.24,64g/0,800/45mm) T:AU patina / Hungary 1909. Budapesti Atlétikai Klub double-sided, hallmarked Ag swimming award medal with ear and silvered bronze decoration, with BAK 100 m mellúszás bajnokság 1909 (BAK 100 metres breaststroke championship 1909) engrave and S.G.A. makers mark. Sign.: Károly Exner (br.24,64g/0,800/45mm) C:AU patina
30187.

Exner Károly (1850-1919) 1909. "Budapesti Atlétikai Klub" kétoldalas, jelzett Ag úszó díjérem füllel és ezüstözött bronz díszítménnyel, "BAK 100 m mellúszás bajnokság 1909" gravírozással és "S.G.A." gyártói jelzéssel (br.24,64g/0,800/45mm) T:AU patina / Hungary 1909. "Budapesti Atlétikai Klub" double-sided, hallmarked Ag swimming award medal with ear and silvered bronze decoration, with "BAK 100 m mellúszás bajnokság 1909 (BAK 100 metres breaststroke championship 1909)" engrave and "S.G.A." maker's mark. Sign.: Károly Exner (br.24,64g/0,800/45mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fémes Beck Vilmos (1885-1918) 1911. Női akt madárral bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1911, sorszámozott, 80-as sorszámmal (53mm) T:AU / Hungary 1911. Női akt madárral bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1911 and serial number 80 on edge Sign: Vilmos Beck Fémes (53mm) C:AU
30188.

Fémes Beck Vilmos (1885-1918) 1911. "Női akt madárral" bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1911", sorszámozott, "80"-as sorszámmal (53mm) T:AU / Hungary 1911. "Női akt madárral" bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1911" and serial number "80" on edge Sign: Vilmos Beck Fémes (53mm) C:AU

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Franges-Mihanovic Róbert (1872-1940) 1907. Európa bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén hibás EKÉ 1907 felirattal, sorszámozott, 52-es sorszámmal (42x70mm) T:AU / Hungary 1907. Europa one-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with caption error ÉKE 1907 and serial number 52 on edge Sign: Robert Franges-Mihanovic (42x70mm) C:AU  HP.: 2302
30189.

Franges-Mihanovic Róbert (1872-1940) 1907. "Európa" bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén hibás "EKÉ 1907" felirattal, sorszámozott, "52"-es sorszámmal (42x70mm) T:AU / Hungary 1907. "Europa" one-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with caption error "ÉKE 1907" and serial number "52" on edge Sign: Robert Franges-Mihanovic (42x70mm) C:AU HP.: 2302

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Fritz Mihály (1947-) 2010. Miksa 1564-1576 / Bella gerant alii, a tu, felix Austria nube - MÉE Alba Regia kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,83g/0.925/42,5mm) T:PP / Hungary 2010. Maximilian 1564-1576 / Bella gerant alii, a tu, felix Austria nube - MÉE Alba Regia double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge. in capsule. Sign: Mihály Fritz (33,83g/0.925/42,5mm) C:PP
30190.

Fritz Mihály (1947-) 2010. "Miksa 1564-1576 / Bella gerant alii, a tu, felix Austria nube - MÉE Alba Regia" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,83g/0.925/42,5mm) T:PP / Hungary 2010. "Maximilian 1564-1576 / Bella gerant alii, a tu, felix Austria nube - MÉE Alba Regia" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge. in capsule. Sign: Mihály Fritz (33,83g/0.925/42,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fritz Mihály (1947-) 2010. I. Ferenc 1792-1835 - MÉE Székesfehérvár / V. Ferdinánd 1835-1848 kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,18g/0.925/42,5mm) T:PP fo. / Hungary 2010. Franz I 1792-1835 - MÉE Székesfehérvár / Ferdinand V 1835-1848 double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge. in capsule. Sign: Mihály Fritz (34,18g/0.925/42,5mm) C:PP spotted
30191.

Fritz Mihály (1947-) 2010. "I. Ferenc 1792-1835 - MÉE Székesfehérvár / V. Ferdinánd 1835-1848" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,18g/0.925/42,5mm) T:PP fo. / Hungary 2010. "Franz I 1792-1835 - MÉE Székesfehérvár / Ferdinand V 1835-1848" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge. in capsule. Sign: Mihály Fritz (34,18g/0.925/42,5mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Garamkeszi János (1936-) 1984. MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC / Hungary 1984. MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya (MÉE Nógrád County / György Szondy the captain hero of Drégely castle) commemorative Ag medallion. Sign.: János Garamkeszi (35,68g/0.835/42,5mm) C:UNC  Adamo ST5
30192.

Garamkeszi János (1936-) 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC / Hungary 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya (MÉE Nógrád County / György Szondy the captain hero of Drégely castle)" commemorative Ag medallion. Sign.: János Garamkeszi (35,68g/0.835/42,5mm) C:UNC Adamo ST5

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Gál András (1951-) 1982. Vámbéry Ármin 1832-1913 / Kőrösi Csoma Társaság 1982 nagyalakú bronz emlékplakett, eredeti dísztokban (101mm) T:UNC / Hungary 1982. Ármin Vámbéry 1832-1913 / The Kőrösi Csoma Society 1982 large-size bronze plaque in original display case (101mm) C:UNC
30193.

Gál András (1951-) 1982. "Vámbéry Ármin 1832-1913 / Kőrösi Csoma Társaság 1982" nagyalakú bronz emlékplakett, eredeti dísztokban (101mm) T:UNC / Hungary 1982. "Ármin Vámbéry 1832-1913 / The Kőrösi Csoma Society 1982" large-size bronze plaque in original display case (101mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ispánki József (1906-1992) 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU patina Hungary 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 two sided bronze commemorative medallion made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (78mm) C:AU patina TP 1191.
30194.

Ispánki József (1906-1992) 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU patina Hungary 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" two sided bronze commemorative medallion made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (78mm) C:AU patina TP 1191.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft