Magyar és külföldi emlékveretek

Tételek száma: 79

Iván István (1905-1968) 1964. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / IMEX Nemzetközi Motívum és Olimpiai Bélyegkiállítás arany, ezüst és bronz fokozata, az arany és ezüst jelzett Ag, a bronz fokozaton névre szóló gravírozás (arany: 90,91g/0.935/48,5x65mm, ezüst: 90,66g/0.935/48,5x65mm) T:AU,XF
30195.

Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / IMEX Nemzetközi Motívum és Olimpiai Bélyegkiállítás" arany, ezüst és bronz fokozata, az arany és ezüst jelzett Ag, a bronz fokozaton névre szóló gravírozás (arany: 90,91g/0.935/48,5x65mm, ezüst: 90,66g/0.935/48,5x65mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója Ag emlékérem kapszulában (33,96g/0.925/42,5mm) T:PP / Hungary 2005. MÉE / Beck Ö. Fülöp innovator of our medal art Ag medallion hallmarked on the edge, in capsule (33,96g/0.925/42,5mm) C:PP
30196.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója" Ag emlékérem kapszulában (33,96g/0.925/42,5mm) T:PP / Hungary 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp innovator of our medal art" Ag medallion hallmarked on the edge, in capsule (33,96g/0.925/42,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kiss Nagy András (1930-1997) DN A Magyar Műemlékvédelemért kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (105-109mm) T:AU kis patina / Hungary ND For the Hungarian Historic Preservation double-sided cast bronze plaque in original display case (105-109mm) C:AU small patina
30197.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "A Magyar Műemlékvédelemért" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (105-109mm) T:AU kis patina / Hungary ND "For the Hungarian Historic Preservation" double-sided cast bronze plaque in original display case (105-109mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Kiss Sándor (1925-1999) DN Bartók Béla 1881-1945 egyoldalas bronz emlékplakett, eredeti dísztokban (140mm) T:AU / Hungary ND Bartók Béla 1881-1945 one-sided bronze commemorative plaque in original display case (140mm) C:AU
30198.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett, eredeti dísztokban (140mm) T:AU / Hungary ND "Bartók Béla 1881-1945" one-sided bronze commemorative plaque in original display case (140mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lapis András (1942-) / Fritz Mihály (1947-) 1989. Reizner János Jutalomérem - Szeged / Alapítva az éremgyűjtők Csongr. M. Szerv. alakulásának 20. évfordulóján kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 1989. János Reizner Award Medal - Szeged / Founded on the 20th anniversary of the establishment of the Csongrád County Organization of Medal Collectors double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge in capsule. Sign: András Lapis, Mihály Fritz (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina Adamo SGe1
30199.

Lapis András (1942-) / Fritz Mihály (1947-) 1989. "Reizner János Jutalomérem - Szeged / Alapítva az éremgyűjtők Csongr. M. Szerv. alakulásának 20. évfordulóján" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 1989. "János Reizner Award Medal - Szeged / Founded on the 20th anniversary of the establishment of the Csongrád County Organization of Medal Collectors" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge in capsule. Sign: András Lapis, Mihály Fritz (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina Adamo SGe1

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Lebó Ferenc (1960-) DN Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987 kétoldalas, nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban (128mm) T:UNC akasztónyom a peremen /  Hungary ND Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987 two-sided, large bronze commemorative plaque in a decorative case. Sign.: Ferenc Lebó (128mm) C:UNC hanger mark on the edge
30200.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban (128mm) T:UNC akasztónyom a peremen / Hungary ND "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" two-sided, large bronze commemorative plaque in a decorative case. Sign.: Ferenc Lebó (128mm) C:UNC hanger mark on the edge

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ligeti Erika (1934-2004) DN Ars Longa kétoldalas, öntött bronz emlékérem, Bartók Béla balra néző portréjával, eredeti dísztokban (99mm) T:AU / Hungary ND Ars Longa double-sided, cast bronze commemorative medallion with the portrait of Béla Bartók, looking left in original display case (99mm) C:AU
30201.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ars Longa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, Bartók Béla balra néző portréjával, eredeti dísztokban (99mm) T:AU / Hungary ND "Ars Longa" double-sided, cast bronze commemorative medallion with the portrait of Béla Bartók, looking left in original display case (99mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Székesfehérvári Szent István kétoldalas bronz emlékérem. SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938 (75mm) T:AU patina, kis ph. / Hungary 1938. SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938 double-sided bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (75mm) T:AU patina, small edge error TP 1657.
30202.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" (75mm) T:AU patina, kis ph. / Hungary 1938. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" double-sided bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (75mm) T:AU patina, small edge error TP 1657.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Madarassy Walter (1909-1994) 1986. Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU / Hungary 1986. Buda Recuperata - 1686 (The recapture of Buda) / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat (Association of Hungarian Coin Collectors - Hungarian Numismatic Society) double-sided cast bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (88mm) C:AU
30203.

Madarassy Walter (1909-1994) 1986. "Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU / Hungary 1986. "Buda Recuperata - 1686 (The recapture of Buda) / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat (Association of Hungarian Coin Collectors - Hungarian Numismatic Society)" double-sided cast bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (88mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mátyás király) egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. Mathias Rex Hungariae one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF
30204.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. "Mathias Rex Hungariae" one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Reményi József (1887-1977) 1908. Kalotaszeg kétoldalas bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1908, sorszámozott, 135-ös sorszámmal (48x71mm) T:AU / Hungary 1908. Kalotaszeg double-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1908 and serial number 135 on edge. Sing.: József Reményi (48x71mm) C:AU HP.: 4057.
30205.

Reményi József (1887-1977) 1908. "Kalotaszeg" kétoldalas bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1908", sorszámozott, "135"-ös sorszámmal (48x71mm) T:AU / Hungary 1908. "Kalotaszeg" double-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1908" and serial number "135" on edge. Sing.: József Reményi (48x71mm) C:AU HP.: 4057.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Reményi József (1887-1977) 1916. Kötözőhely Fe plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1916, sorszámozott, 103-as sorszámmal (69x90mm) T:AU kis rozsdafoltok / Hungary 1916. Kötözőhely Fe plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1916 and serial number 103 on edge Sign: József Reményi (69x90mm) C:XF small spots of rust
30206.

Reményi József (1887-1977) 1916. "Kötözőhely" Fe plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1916", sorszámozott, "103"-as sorszámmal (69x90mm) T:AU kis rozsdafoltok / Hungary 1916. "Kötözőhely" Fe plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1916" and serial number "103" on edge Sign: József Reményi (69x90mm) C:XF small spots of rust

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft