30243.
41. Lezárult nagyaukció
Magyar és külföldi emlékveretek
10 000 Ft
Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban. Szign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) T:AU patina Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Ag commemorative medallion, hallmark on the edge, in case. Sign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) C:AU patina