Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / IMEX Nemzetközi Motívum és Olimpiai Bélyegkiállítás" arany, ezüst és bronz fokozata, az arany és ezüst jelzett Ag, a bronz fokozaton névre szóló gravírozás (arany: 90,91g/0.935/48,5x65mm, ezüst: 90,66g/0.935/48,5x65mm) T:AU,XF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója" Ag emlékérem kapszulában (33,96g/0.925/42,5mm) T:PP / Hungary 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp innovator of our medal art" Ag medallion hallmarked on the edge, in capsule (33,96g/0.925/42,5mm) C:PP
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "A Magyar Műemlékvédelemért" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (105-109mm) T:AU kis patina / Hungary ND "For the Hungarian Historic Preservation" double-sided cast bronze plaque in original display case (105-109mm) C:AU small patina
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett, eredeti dísztokban (140mm) T:AU / Hungary ND "Bartók Béla 1881-1945" one-sided bronze commemorative plaque in original display case (140mm) C:AU
Lapis András (1942-) / Fritz Mihály (1947-) 1989. "Reizner János Jutalomérem - Szeged / Alapítva az éremgyűjtők Csongr. M. Szerv. alakulásának 20. évfordulóján" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 1989. "János Reizner Award Medal - Szeged / Founded on the 20th anniversary of the establishment of the Csongrád County Organization of Medal Collectors" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge in capsule. Sign: András Lapis, Mihály Fritz (35,56g/0.925/42,5mm) T:PP patina
Adamo SGe1
Lebó Ferenc (1960-) DN "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban (128mm) T:UNC akasztónyom a peremen /
Hungary ND "Szent László kegyhelye, Győr / Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" two-sided, large bronze commemorative plaque in a decorative case. Sign.: Ferenc Lebó (128mm) C:UNC hanger mark on the edge
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ars Longa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, Bartók Béla balra néző portréjával, eredeti dísztokban (99mm) T:AU / Hungary ND "Ars Longa" double-sided, cast bronze commemorative medallion with the portrait of Béla Bartók, looking left in original display case (99mm) C:AU
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" (75mm) T:AU patina, kis ph. / Hungary 1938. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" double-sided bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (75mm) T:AU patina, small edge error TP 1657.
Reményi József (1887-1977) 1908. "Kalotaszeg" kétoldalas bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1908", sorszámozott, "135"-ös sorszámmal (48x71mm) T:AU / Hungary 1908. "Kalotaszeg" double-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1908" and serial number "135" on edge. Sing.: József Reményi (48x71mm) C:AU
HP.: 4057.
Reményi József (1887-1977) 1916. "Kötözőhely" Fe plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1916", sorszámozott, "103"-as sorszámmal (69x90mm) T:AU kis rozsdafoltok / Hungary 1916. "Kötözőhely" Fe plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1916" and serial number "103" on edge Sign: József Reményi (69x90mm) C:XF small spots of rust