1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" bronz kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:XF / Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" bronze decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF
NMK 149.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 129.
1873. "Hadiérem" aranyozott bronz kitüntetés gömbfüllel, eredeti tokban, hajtatlan mellszalaggal T:UNC
Hungary 1873. "War Medal" gilt bronze decoration in original case, with unfolded ribbon C:UNC
NMK 231.var
~1900. "Hadik huszárok" a Császári és Királyi 3. Huszárezred "Gróf Hadik András Huszárezred" keresztezett szablyás, ezüstözött és zománcozott bronz jelvénye (~15x31mm) T:VF a tű hiányzik a hátoldaláról, zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1900. "Hadik huszárok (Hadik hussars)" silver-plated, enamelled bronze badge with crossed sabers of the 3rd K.u.K Hussar Regiment "Count András Hadik" (~15x31mm) T:VF the pin is missing from the back, enamel error, worn silver plating
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "József nádor / Műegyetemi Hadikórház" részben zománcozott, jelzetlen Ag emlékérem fém függesztővel (br.:7g/40mm) T:AU / Hungary 1914. "Palatine József / Military hospital of the University of Technology" partially enamelled, Ag commemorative medallion without hallmark, with metal hanger. Sign.: Richard Zutt (br.:7g/40mm) C:AU
HP 6827.
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál fémjel nélkül fehér zománcozással (35,32g/53x33mm) T:AU apró ph. / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office without hallmark, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (35,32g/53x33mm) C:AU tiny edge error HP 6814var
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914."1914" Fe propaganda gyűrű jelzetlen Au kiegészítéssel, Ferenc József portré ábrázolással. Javított. (br:4,24g/57-es méret) /
Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "1914" Fe propaganda ring with unmarked Au addition, with a portrait of Franz Joseph. Restored. (br:4,24g/ size 57)