11538.
41. Lezárult nagyaukció
Plakát
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
A kegyelmes úr rokona, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szilassy László, Simor Erzsi, Mezey Mária, Csortos Gyula, Rózsahegyi Kálmán, Somlay Artúr szereplésével. Szitnyay Zoltán szatirikus vígj. Filmre írta: Asztalos Miklós. Rendező: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. A jelzéssel. Unitas Litó. Hajtásnyomokkal, sérülésekkel, 93x30 cm / Vintage rare Hungarian movie poster from 1941, lithograph on paper, damaged.