Tétel

Katalógusszám:

11552.
41. Lezárult nagyaukció
Plakát

Kikiáltási ár:

80 000 Ft
212,20 EUR, 228,57 USD

Leírás:

A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papír. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felső sarkában grafikát nem érintő valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vígjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "The Invisible Woman" from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras