10105.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
18 000 Ft
1895 1848-49 Történelmi Lapok. IV. évf. Szerk.: Kuszkó István. Kolozsvár, 1895,"Közművelődés",VIII+ 205+1 p. Teljes évfolyam. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kijáró lappal, néhány lapszélen szakadással, egy lap szélén hiánnyal. Ritka!