10098.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
20 000 Ft
A visszacsatolt Felvidék és Ruténföld címtára. A visszacsatolt területek közigazgatási térképével. Szerk.: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1939., Stud/Statisztikai Tudósító, (Pesti Lloyd-ny.) 549+3 p.+1(a kötet végén, 8 térképből álló térkép-melléklet) t. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, és javított kötéssel. Térképekkel együtt rendkívül ritka!