10138.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
30 000 Ft
14
Abafi Aigner Lajos Magyarország lepkéi Tekintettel Európa többi országainak lepke-faunájára Bp. 1907. Athenaeum. VI, XXXII, 137 l. 51 t. (ebből 50 színes kromolitográfia) (Természettudományi könyvkiadó vállalat LXXVII köt.) Kiadói, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Gerincen kis kopással, intézményi bélyegzőkkel. Jó példány