10324.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
750 000 Ft
1 943,01 EUR, 2 142,86 USD
Bene Géza (1900-1960): Táj. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán BÁV 93. decemberi aukció címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett keretben. 25x32 cm / oil on wood, signed lower right, framed