10103.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
[Birányi Ákos (1816-1855)] Szirondi: Forradalmi képcsarnok. Regény és való 1848 és 1849-ből. I. füzet. [Unicus! Több kötete nem jelent meg.] Szironditól. Pesten, 1850, Emich Gusztáv, IV+164 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a "Nemzeti Casino" címkéjével és bélyegzéseivel. Rendkívül ritka!