10123.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
30 000 Ft
Csányi [Károly] - Birchbauer [Károly]: Az új országház. Bp., 1902, Pátria ny. 37,[3]p., 3 lev. (alaprajzok), [2]p., 60t. (2 kihajtható). Szövegközti képekkel. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. 31 cm. Folio. A kötetbe helyezve: 4 db 13×18 cm méretű, az elkészült épület belső berendezéséről, vélhetően a könyv készítése során készült fénykép, melyek azonban végül nem kerültek bele a kötetbe. A képek hátlapján bélyegzéssel: ,,Birchbauer Károly Ujpest, Vasút u. 9."