10300.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
340 000 Ft
Deim Pál (1932-2016): Alkonyat. Tempera, karton, papírra kasírozva, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett fakeretben, 35×49,5 cm. / tempera on paper, signed, framed