10306.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
200 000 Ft
518,13 EUR, 571,43 USD
Deim Pál (1932-2016): Köztéri plasztika terv, 1971. Tus, papír, jelezve jobbra lent: "Édeskének tisztelettel, Deim Pál, 1971 szept 8, Villány". Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére szóló ajándékozási sorokkal! Hátoldalán Deim Pál autográf feliratával. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Lapon halvány folttal. Üvegezett keretben, 34×44 cm. / ink on paper, signed, with Pál Deim"s autograph dediccation. framed