10336.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
2 200 000 Ft
El Kazovszkij (1948-2008): Oszlopos csendélet, 1999. Tempera, farost, jelzett a hátoldalán. Kiállítva: A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij élet/mű, Magyar Nemzeti Galéria, Bp., 2015. Hátoldalán Várfok Galéria bélyegzőivel. 182x88,5 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. Reprodukálva: https://hu.museum-digital.org/object/2254. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! El Kazovszkij (1948-2008): Still life with column. Tempera on wood fibre (wooden board), signed on the reverse. Exhibited: Hungarian National Gallery, Budapest, 2015. With Várfok Galéria (Gallery) stamps on the reverse. Reproduced: https://hu.museum-digital.org/object/2254 182x88,5 cm