10301.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Gyémánt László (1935-): Női portré. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Üvegezett keretben, 23×15 cm. / László Gyémánt (1935-): Portrait. Oil on board, signed. Framed with glass, 23×15 cm