10319.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Kincskeresők, 1921. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38x26,5 cm / ink on paper, signed lower right, framed