10142.
42. Lezárult nagyaukció
Festmény, műtárgy, papírrégiség TEREMÁRVERÉS tételei
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Herzog Emil: A zsidók története Liptó-Szt.-Miklóson. A szerző, Herzog Emil által DEDIKÁLT példány, dátumozva (Bp., 1919. március 15.)! Bp., 1894, Szerző,(Brázsa Ottó-ny.), 1 (címkép, Herzog Emil portréja) t.+302 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a címlap a kötés mentén szakadt, a címképen bejegyzéssel.